IMG_20210904_115207
IMG_20210707_100629

Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem, dzięki szybkim terminom realizacji oraz umiejętnym zarządzaniem spełniamy oczekiwania naszych Klientów.

O nas

Zapewniamy wysokie standardy

Jesteśmy zespołem składającym się z grupy inżynierów reprezentujących różne specjalizacje budowlane, stawiającym na nowoczesne, pozbawione rutyny podejście do spraw związanych z wszelkimi formalnościami budowlanymi. Zapewniamy wysokie standardy prowadzonych przedsięwzięć, dbając o ich ekonomiczną optymalizację. Gwarantujemy umiejętne połączenie wiedzy inżynierskiej z kompetencjami nowoczesnych menadżerów. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikację.

W naszej ofercie znajdują się usługi geodezyjne związane z budową np. domów jedno- i wielorodzinnych (od wykonania mapy do celów projektowych, przez wytyczenie obiektów budowlanych w terenie, kończąc na inwentaryzacji powykonawczej). Załatwiamy wszelkie formalności związane z budową (kierowanie budową przez kierownika budowy, adaptacje projektów typowych, dopasowanie projektu do planów miejscowych, wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, warunki przyłączeniowe). Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania budowy. Na zlecenie klientów wykonujemy również wyceny nieruchomości m.in. do kredytów hipotecznych.

Działamy na terenie woj. zachodniopomorskiego, głównie w powiecie goleniowskim. Ceny usług, ze względu na specyfikę wykonywanych prac, ustalane są z klientem indywidualnie.